Лекції

За підтрики International Green Roof Association в Україні 6 червня ZinCo Ukraine проведе лекцію для активістів, громадських діячів та керівників ОСББ міста Києва.

 

 

expo

20 березня, м. Київ - компанія ZinCo Ukraine візьме участь в одній з найпрестижніших і авторитетних будівельних виставок в Україні InterBuildExpo.

ad

9 грудня 2017 року відбудеться IX Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс "ІНТЕР'ЄР РОКУ"

Презентація «Парк на даху - економіка проекту»

Для чого зелений дах забудовнику? У чому вигода і «козир» девелоперської компанії? Як застосовувати систему в умовах України і реалізовувати самі амбітні ідеї в нових архітектурних формах на досвіді роботи ZinCo в країнах світу.

Лекція головного архітектора ZinCo Ukraine про освітлення на зелених дахах

19-го листопада в Харкові головний архітектор ZinCo Ukraine - ЗінКо Україна - зелені дахи та стіни Ksenia Feofilaktova розповість про те, як правильно розставляти світлові акценти на зелених дахах і які світильники краще всього використовувати в рамках LIGHT YOUR GARDEN weekend.

23 і 24 вересня в 17.00 відбудеться майстер-клас від інженерів ZinCo на Art Green Fest

Тема: Система ZinCo «Гаражний набір» - найпростіший зелений дах своїми руками.  Як укладати систему і який використовувати субстрат для озеленення даху свого гаража.

Лекція Юлії Польової на фестивалі PROSTONEBA 09.07.2017

На фестивалі PROSTONEBA директор і засновник ZinCo Ukraine Юлія Польова поділиться своїми знаннями і досвідом реалізації зелених дахів в Україні.

Озеленення нових районів. Німецька модель «зеленої архітектури»» від Івана Кріста

Зустрічайте нашого німецького експерта в галузі озеленення дахів Ivan Christ на фестивалі PROSTONEBA у Чернівцях‬ з лекцією: «Озеленення нових районів. Німецька модель «зеленої архітектури»».