Ферми на міських дахах

Ферми на міських дахах
Ферми на міських дахах

Ферми на міських дахах

Число густонаселених мегаполісів зростає. Більше половини населення світу живе в містах. Незабудованих і зелених територій залишилося в них вкрай мало. За даними Федерального відомства з будівництва та регіонального планування та Федерального агентства з охорони навколишнього середовища 50 відсотків населених пунктів і транспортних зон в Німеччині вже ізольовані. Щодня додається близько 110 гектарів.  Все більше сільськогосподарських земель втрачається. В якості компенсаційного заходу в густонаселених районах все частіше з'являються зелені дахи.

Тому має сенс використовувати дахи для сільськогосподарського вирощування овочів, фруктів і трав.

Чим свіже, тим смачніше!

Теплиці і городи на покрівлі також пропонують безліч екологічних переваг.  Наприклад, близькість до споживача мінімізує тривалі транспортні маршрути і викиди. Швидка доставка також означає, що товари будуть свіжіші і смачніші. Крім того, рослини фільтрують забруднюючі речовини з повітря і тим самим сприяють поліпшенню клімату в містах.

Структура системи

Однак для того, щоб садівництво процвітало в такому незвичайному місці як дах, необхідно дотримуватись відповідних параметрів. Для цього компанія ZinCo розробила систему «Ферми на міських дахах» в якості постійного надійного рішення.  В основі системи лежить дренажний елемент Floradrain® FD 60 neo.

Завдяки 20 см системного субстрату ZinCo система підходить для вирощування овочів, ягід і фруктів, таких як салат, цибуля, зелень, кабачок, баклажани, гарбуз, капуста, диня, полуниця і т. д.

Для овочів і фруктів, таких як помідори, зелена  квасоля, малина, ожина, смородина рекомендується глибина субстрату від 28 до 40 см.

Кількість добрив і зрошення залежить від потреб культивованих видів овочів і місцевих кліматичних умов.  Рекомендується використовувати органічне добриво. Щоб мінімізувати вплив на стік, уникайте надмірного використання добрив. При плануванні необхідно враховувати специфічні вимоги до розташування даху (наприклад, вітер, структурні вимоги, водовідведення).

Безпека на даху/span>

Як і в інших системах озеленення покрівель необхідні запобіжні заходи для захисту від падіння. ZinCo пропонує відповідні системи і огорожі, які можуть монтуватися без проникнення в структуру даху.

Параметри

Висота системи: ≈ 25 см
Загальна вага: ≈ 300 кг/м2
Водонакопичення: ≈ 100 л/м2
Співвідношення стоку С: не визначено
Схема системи
Структура. Ферми на міських дахах 1
Структура. Ферми на міських дахах 2
Структура. Ферми на міських дахах 3
Структура. Ферми на міських дахах 4
Структура. Ферми на міських дахах 5
Структура. Ферми на міських дахах 6
Структура. Ферми на міських дахах 7
Компоненти системи
Фрукти, овочі, зелень
Системний субстрат «Газон»
Системний фільтр TG
Дренажний елемент Floradrain® FD 60 neo
Ізоляційний мат ISM 50
Захист від проростання коренів
Конструкція даху
Опис елементів
 

 

Системний субстрат «Газон»

Системний субстрат «Газон»

Рослинний субстрат для посіву газонів, багаторічних, кущів і дерев.

Системний фільтр TG

Системний фільтр TG

Термічно зміцнений фільтруючий лист, виготовлений з поліпропілену / поліетилену. Висока стійкість до механічних навантажень, часто застосовується на дренажному елементі Protectodrain® PD 250 і на насипних матеріалах.

Floradrain FD 60

Floradrain® FD 60

Ємний дренажний і водонакопичувальними елемент, виготовлений з термоформованного твердого пластика для використання на інтенсивних зелених дахах і ландшафтах на дахах.

Ізоляційний мат ISM 50

Ізоляційний мат ISM 50

Мат з синтетичного волокна, особливо стійкий до механічних навантажень; для використання в якості захисного шару під інтенсивне озеленення дахів, пішохідні доріжки, під проїжджою частиною і т.д.

Захист від проростання коріння WSB 100-PO

Захист від проростання коріння WSB 100-PO

Матеріал пройшов випробування FLL, зварюється гарячим повітрям. Застосовується в якості захисту від проростання коренів і кореневищ, в основному, при інтенсивному, а також при екстенсивному озелененні дахів.

ПРИМІТКА

Детальний опис системного рішення відноситься виключно до озеленення. Сама конструкція покрівлі показана схематично і повинна бути спроектована і виконана відповідно до норм для дахів з гідроізоляцією.

gemuese1
gemuese2
gemuese3
gemuese5
gemuese6
gemuese7

Число густонаселених мегаполісів зростає. Більше половини населення світу живе в містах. Незабудованих і зелених територій залишилося в них вкрай мало. Тому має сенс використовувати дахи для сільськогосподарського вирощування овочів, фруктів і трав.