Сад на даху

Сад на даху
Сад на даху
Сад на даху

Система «Сад на даху»

Система дозволяє створити відмінне місце для відпочинку на даху - від невеликих клубів з прохолодною водоймою до зелених оазисів, що притягують в спекотну жару. Система «Сад на даху» - це багатофункціональна конструкція озеленення дахів з високим рівнем накопичення води. Тут можна влаштувати газон і висадити багаторічні рослини, при більш високому рівні субстрату - навіть дерева. Можлива комбінація з іншими системами експлуатованих дахів, таких як пішохідні доріжки, дорожні покриття, водойми та ігрові майданчики.

При експлуатації системи «Сад на даху» рекомендується затримувати максимальну кількість опадів, щоб використовувати їх для поливу. Дренажний елемент Floradrain® FD 60 дозволяє забезпечити підпір води висотою до 40 мм, яка через капіляри і дифузію насичує вологою рослини. Дренажний елемент Floradrain® FD 60 можна використовувати в якості підстави для дорожнього покриття, не порушуючи, таким чином, гідроізоляційний шар.

Параметри

Висота системи: ≈ 27 см
Загальна вага: ≈ 340 кг/м2
Водонакопичення: ≈ 110 л/м2
Співвідношення стоку С: не визначено
Схема системи
Сад на даху 1
Сад на даху 2
Сад на даху 3
Сад на даху 4
Сад на даху 5
Сад на даху 6
Сад на даху 7
Компоненти системи
Лугові трави, багаторічні рослини, чагарники, невеликі дерева
Системний субстрат «Сад на даху»
Системний фільтр SF
Дренажний елемент:Floradrain® FD 60
Ізоляционный мат ISM 50
Захист від проростання коренів WSB 100-P
Конструкція даху
Опис елементів
 

 

Системний субстрат «Сад на даху»

Системний субстрат «Сад на даху»

Рослинний субстрат для інтенсивного озеленення в багатошаровій конструкції на дахах і підземних гаражах.

Системний фільтр SF

Системний фільтр SF

Геотекстиль з термічно зміцненого поліпропілену, застосовується як фільтр над дренажними елементами для нормального механічного впливу.

Floradrain FD 60

Floradrain® FD 60

Ємний дренажний і водонакопичувальними елемент, виготовлений з термоформованного твердого пластика для використання на інтенсивних зелених дахах і ландшафтах на дахах.

Ізоляційний мат ISM 50

Ізоляційний мат ISM 50

Мат з синтетичного волокна, особливо стійкий до механічних навантажень; для використання в якості захисного шару під інтенсивне озеленення дахів, пішохідні доріжки, під проїжджою частиною і т.д.

Захист від проростання коріння WSB 100-PO

Захист від проростання коріння WSB 100-PO

Матеріал пройшов випробування FLL, зварюється гарячим повітрям. Застосовується в якості захисту від проростання коренів і кореневищ, в основному, при інтенсивному, а також при екстенсивному озелененні дахів.

ПРИМІТКА

Детальний опис системного рішення відноситься виключно до озеленення. Сама конструкція покрівлі показана схематично і повинна бути спроектована і виконана відповідно до норм для дахів з гідроізоляцією.

Посилання на системне рішення

Система «Сад на даху» - дозволяє створити відмінне місце для відпочинку на даху - від невеликих клубів з прохолодним водоймою до зелених оазисів, що притягують в спекотну жару. Система «Сад на даху» - це багатофункціональна конструкція озеленення дахів з високим рівнем накопичення води.