Система екодах - Natureline

Екодах - Natureline

Система екодах - Natureline - з компонентами з відновлюваної сировини

Створення природного середовища на зеленій покрівлі ZinCo за допомогою елементів з відновлюваної сировинного матеріалу.

Завдяки технології виробництва біопластика дренажні елементи в цій системі зеленої покрівлі в основному виконані з цукрової тростини, найкориснішої і найпоширенішої в світі цукрового рослини. Для процесу переробки цукру в пластик, який в значній мірі виходить з біомаси потребує енергії. Цукрова тростина вирощується у відповідності зі строгими статутними вимогами, які враховують соціальні і екологічні стандарти, а також захист природи (згідно регуляцій ЄС з біопалива). Сировину вирощують і переробляють в федеральному штаті Сан-Паулу, приблизно в 2000 км від тропічного лісу Амазонки.

У поєднанні з покрівельним субстратом Zincolit®, чистим продуктом вторинної переробки, ця система озеленення встановлює нові екологічні стандарти.

Ідею системи озеленення покрівель, в основі якої лежать відновлювані сировинні матеріали, компанія ZinCo розробила разом з лідером в області біоматеріалів, компанією Tecnaro.

Tecnaro успішно працює в області технологій біопластіфікаціі з 1998 року, а на Ганноверського торговому ярмарку компанія отримала нагороду в номінації Міжнародний ЗЕЛЕНИЙ БРЕНД Німеччини, зокрема за свою групу матеріалів ARBOBLEND. Один з типів матеріалів цієї групи розроблений спеціально для термоформованной використання, наприклад, у вигляді дренажних елементів, і має властивості можна порівняти з характеристиками звичайного поліетилену. Таким чином, компанія ZinCo знайшла партнера і однодумця в питаннях вимог до якості і екологічної стійкості.

В системі дотримані всі відповідні параметри для кожного конкретного продукту, це забезпечує функціональну безпеку структури системи.

Параметри

Висота системи: ≈ 27 см
Загальна вага: ≈ 365 кг/м2
Водонакопичення: ≈ 135 л/м2
Співвідношення стоку С: не визначено
Схема системи
Екодах - Natureline 1
Екодах - Natureline 2
Екодах - Natureline 3
Екодах - Natureline 4
Екодах - Natureline 5
Екодах - Natureline 6
Екодах - Natureline 7
Екодах - Natureline 8
Компоненти системи
Газон, багаторічники, кущі, невеликі дерева
Системний субстрат «Сад на даху»
Системний фільтр SF
Мінеральний субстрат Zincolit® Plus
Floradrain® FD 60
Ізоляційний мат ISM 50
Захист від проростання коріння
Конструкція даху
Опис елементів
 

 

Системний субстрат «Сад на даху»

Системний субстрат «Сад на даху»

Рослинний субстрат для інтенсивного озеленення в багатошаровій конструкції на дахах і підземних гаражах.

Системний фільтр SF

Системний фільтр SF

Геотекстиль з термічно зміцненого поліпропілену, застосовується як фільтр над дренажними елементами для нормального механічного впливу.

Мінеральний субстрат Zincolit® Plus

Мінеральний субстрат Zincolit® Plus

Мінеральний субстрат для екстенсивного озеленення в одношарової або багатошарової конструкції.

Floradrain FD 60

Floradrain® FD 60

Ємний дренажний і водонакопичувальними елемент, виготовлений з термоформованного твердого пластика для використання на інтенсивних зелених дахах і ландшафтах на дахах.

Ізоляційний мат ISM 50

Ізоляційний мат ISM 50

Мат з синтетичного волокна, особливо стійкий до механічних навантажень; для використання в якості захисного шару під інтенсивне озеленення дахів, пішохідні доріжки, під проїжджою частиною і т.д.

Захист від проростання коріння WSB 100-PO

Захист від проростання коріння WSB 100-PO

Матеріал пройшов випробування FLL, зварюється гарячим повітрям. Застосовується в якості захисту від проростання коренів і кореневищ, в основному, при інтенсивному, а також при екстенсивному озелененні дахів.

ПРИМІТКА

Детальний опис системного рішення відноситься виключно до озеленення. Сама конструкція покрівлі показана схематично і повинна бути спроектована і виконана відповідно до норм для дахів з гідроізоляцією.

Створення природного середовища на зеленій покрівлі ZinCo за допомогою елементів з відновлюваної сировинного матеріалу.   Завдяки технології виробництва біопластика дренажні елементи в цій системі зеленої покрівлі в основному виконані з цукрової тростини, найкориснішої і найпоширенішої в світі цукрового рослини.