Похила зелена покрівля до 35°

Похила зелена покрівля до 35°
Похила зелена покрівля до 35°
Похила зелена покрівля до 35°
Похила зелена покрівля до 35°

Похила зелена покрівля до 35°

З урахуванням системи озеленення похилих дахів на основі елементів Georaster® можливо озеленення дахів з нахилом більше 25°. Елементи георешітки розміром 54х54 см, висотою 10 см з поліетилену високого тиску без використання інструменту легко вставляються один в одного. Це забезпечує швидке, стабільне і рівне з'єднання. За площею, покритої Georaster® можна ходити, вона готова для заповнення сумішшю субстрату. Завдяки обсягом елементів залишається відносно багато місця для розвитку кореневої системи.

Звичайно, вибір рослин повинен відповідати умовам похилого даху, південна сторона якого схильна до інтенсивного сонячного опромінення. Опади тут стікають набагато швидше, ніж на плоских покрівлях. Щоб уникнути «лисин» у вегетативному шарі, які в свою чергу можуть стати початковими точками для ерозії, необхідно передбачити можливість зрошення, хоча це, як правило, необхідно тільки в посушливий час. 

У конструкції озеленення похилих дахів необхідно враховувати, щоб виникаючі сили зсуву були компенсовані досить стабільною окантуванням схилу. А при необхідності - додатковими брусами.

Крім використання на похилих покрівлях елементи Georaster® знайшли широке застосування в якості арматурних елементів для щебеневого шару в дорожньому будівництві, для зміцнення схилів і інших цілей.

Параметри

Висота системи: ≈ 12 см
Загальна вага: ≈ 155 кг/м2
Водонакопичення: ≈ 64 л/м2
Схема системи
Похила зелена покрівля до 35°. Структура 1
Похила зелена покрівля до 35°. Структура 2
Похила зелена покрівля до 35°. Структура 3
Похила зелена покрівля до 35°. Структура4
Похила зелена покрівля до 35°. Структура 5
Похила зелена покрівля до 35°. Структура 6
Компоненти системи
Рослинний мат «Седумний килим»; Рослинний мат «Седуми-трави»; Рослинний мат «Седуми-трави-злаки»
Системний субстрат «Запашні трави»
Армуючий дренажний елемент: Georaster®
Вологоутримуючий захисний мат WSM 150
Захист від проростання коріння WSF 40
Конструкція даху
Опис елементів
Растительный мат «Седумный ковер»; Растительный мат «Седумы-травы»; Растительный мат «Седумы-травы-злаки»

Рослинний мат «Седумний килим»

Мати, попередньо культивовані з видами седумов або додатковими з травами, зокрема, для похилого даху або підданого вітру.

Системный субстрат «Душистые травы»

Системний субстрат «Запашні трави»

Рослинний субстрат для інтенсивного озеленення в багатошаровій конструкції.

Georaster

Georaster®

Решітчастий елемент з вторинного поліетилену; застосовується в якості захисного елементу від сил зсуву на похилих зелених покрівлях; також для зміцнення мощення і т.д.

Вологоутримуючий захисний мат WSM 150

Вологоутримуючий захисний мат WSM 150

Прошитий флісовий мат, не схильний до гниття, виготовлений із вторинного (переробленого) волокна; спеціально розроблений для застосування в якості вологоутримуючого мату в пирогах похилих зелених покрівель в поєднанні з ZinCo-Georaster®.

Захист від проростання коріння WSF 40

Захист від проростання коріння WSF 40

Перевірений, апробований і протестований матеріал з екологічно чистого поліетилену що використовується в якості захисту від проростання коренів для екстенсивного озеленення дахів.

ПРИМІТКА

Детальний опис системного рішення відноситься виключно до озеленення. Сама конструкція покрівлі показана схематично і повинна бути спроектована і виконана відповідно до норм для дахів з гідроізоляцією.

Campanula-carpatica
Gypsophila-repens
sedum_album_murale
Sedum-floriferum
Sedum-spurium
thymian

З урахуванням системи озеленення похилих дахів на основі елементів Georaster® можливо озеленення дахів з нахилом більше 25°. Елементи георешітки розміром 54х54 см, висотою 10 см з поліетилену високого тиску без використання інструменту легко вставляються один в одного. Це забезпечує швидке, стабільне і рівне з'єднання.