Зелений дах та геліосистеми

Геліосистеми 1
Геліосистеми 2
Геліосистеми 3
Геліосистеми 4

Сонячні системи SolarVert®

Сонячна панель

Сонце - основний фактор існування рослинного світу і невичерпне джерело енергії. Відкриті площі на дахах затребувані з двох точок зору: по-перше, як ділянки для розміщення фотоелектричних пристроїв з метою отримання екологічно чистої, відновлюваної енергії та, по-друге, як екстенсивне озеленення житлового простору. Насправді, в цьому немає суперечності: озеленення дахів та встановлення сонячних енергосистем ідеально поєднуються один з одним і забезпечують технічну і економічну вигоду.

Основні переваги використання систем SolarVert®

Сонячна панель

Поліпшення мікроклімату даху і продуктивності панелей

Функціонування фотоелектричних систем залежить від температури навколишнього середовища. Висока температура, яка цілком може досягати позначки 80°C на поверхнях дахів, з відсутністю рослинності. Мікроклімат зелених дахів забезпечує охолодження повітря і, тим самим, підвищує економічну ефективність сонячних енергетичних систем.

Сонячна панель

Встановлення без проникнення в дах

Для впровадження сонячних технологій співробітники Технічного Департаменту ZinCo розробили платформу для сонячних панелей, що розміщується в субстраті механічну конструкцію. Вони сумісні з системами озеленення і надійно кріпляться без пошкодження ізоляційних покрівельних покриттів. Вага анкерних кріплень в субстраті дозволяє сонячним енергосистем в достатній мірі витримувати вітрове навантаження.

Компоненти системи SolarVert®

Система SolarVert

1. Сонячна панель

2. Каркас під сонячну панель SGR 25 / 30 / 45

3. Системный субстрат

4. База під сонячні панелі SB 200

5. Захисний и дренажний мат Fixodrain® XD 20

6. Рейковий фіксуючий пристрій Fallnet® SB 200