Фотозвіти

a

15го березня в галереї «F.A.C.E.  foundation» відбувся тренінг від ZinCo присвячений тому, як правильно проектувати і реалізовувати зелений дах з точки зору архітектури та інженерії. 

v

8-го лютого в Києві відбувся тренінг від ZinCo Ukraine "Ландшафт зеленого даху".  Обговорювалися питання правильного вибору систем озеленення і субстрату, підбору і посадки рослин, експлуатації та догляду за зеленими дахами. 

Семинар по озеленению кровель 28-29 марта во ЛьвовеСемінар з озеленення покрівель 28-29 березня у Львові

З 28 по 29 березня у Львові відбувся семінар від компанії ZinCo, основна мета якого була дати архітекторам, дизайнерам, технічним директорам і інженерам 16 системних рішень і 5 головних правил проектування зелених дахів за німецькими технологіями.

Учасники отримали навчання від німецького експерта ZinCo Івана Кріста, тренерів компанії «ЗінКо Україна» Полєвої Юлії і Феофілактовї Ксенії, фахівця компанії «Террапроф» Андрія Погорілого.

Спікери розповіли про досвід практикуючих фахівців, оригінальні технології, які були адаптовані для умов України, надали рішення поширених помилок облаштування зелених дахів в Україні.