Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс "ІНТЕР'ЄР РОКУ"

9 грудня 2017 року відбудеться IX Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс "ІНТЕР'ЄР РОКУ"

В рамках цього заходу ЗінКо Україна заснувала спеціальну номінацію "Проект саду на даху", в якій можуть взяти участь архітектурні проекти запланованих або реалізованих громадських просторів, дахів приватних будинків, терас, пентхаусів.

Переможці отримають поїздку до столиці зелених покрівель Штутгарт! А також відвідування головного офісу міжнародної компанії ZinCo GmbH, дослідницького центру і реалізованих зелених дахів. 

Крім того, в учасників "ІНТЕР'ЄР РОКУ" буде можливість продемонструвати свої роботи, отримати оцінку авторитетного європейського журі, а також виграти бажане Гран-прі конкурсу. Церемонія нагородження відбудеться 9 грудня 2017 року, в суботу, на кращому майданчику Києва, в КВЦ «Парковий». Крім експозиції робіт, програма вечора включає в себе майстер-класи від членів журі конкурсу, а також презентації від світових виробників предметів інтер'єру. Конкурс «Інтер'єр Року» спрямований на популяризацію українського дизайну, пошук нових імен в області архітектури і визначення актуальних тенденцій. 

На заході ЗінКо Україна представить свій стенд, де можна буде поспілкуватися з представниками компанії. А також подарує кожному переможцю номінацій інтер'єр року спеціальні сертифікати на відвідування навчання про проектування і реалізацію зелених дахів від Тренінгового центру ZinCo. І, звичайно, відбудеться нагородження переможців спеціальної номінації від ЗінКо Україна.

 

ad1