Тренінги

Тренінги
Тренінги

Тренінги

gr

 15 березня Компанія ZinCo Ukraine, світовий лідер з виробництва зелених покрівель, проведе тренінг «Проектування і реалізація зеленого даху».

Озеленення дахів - як досягти 100% -во позитивного результату в проектуванні і реалізації зелених дахів

28-29 березня компанія ZinCo, лідер в області технологій озеленення дахів вже більше 50-ти років, запрошує архітекторів, дизайнерів, технічних директорів та інженерів.

Тренінг - 16 системних рішень зелених дахів. 5 головних правил проектування

Тренінг відбудеться 29 листопада. На навчанні ви дізнаєтеся: принципи роботи систем зелених дахів ZinCo екстенсивне озеленення дахів, інтенсивне озеленення дахів, дорожні покриття на дахах, методологія проектування зелених дахів і багато іншого

Навчальний тренінг «Створення садів і автомобільних доріг на дахах паркінгів»

Навчальний тренінг «Створення садів і автомобільних доріг на дахах паркінгів» відбудеться 2 жовтня о 10.00, особливу увагу буде приділено створенню садів, пішохідних доріжок і проїжджих частин.

Місце проведення: Київ, вул. Еспланадна 20, оф. 516.

Тренінг. Проектуємо сади на дахах

Дорогі друзі, компанія ЗінКо, професіонал номер 1 в світі зелених дахів, розробила спеціальний навчальний курс для студентів архітектурних спеціальностей!

В результаті ви Ви не тільки дізнаєтеся про різноманіття зелених дахів та інженерних технологій, але і ознайомитеся з секретами їх правильного проектування.