Про компанію

Про компанію

Про компанію

Компанія ZinCo GmbH існує з 1957 року. Володіючи науково-виробничою базою, вона є світовим лідером і новатором на ринку «зелених» та експлуатованих покрівель.

Технологія озеленення покрівель є результатом великого досвіду та знань у різноманітних сферах. Первинна інженерно-архітектурна спеціалізація ZinCo з встановлення пласких покрівель поступово переросла у придбання знань та досвіду в мікробіології, вирощуванні рослин, у організації спеціального поливу рослин, у ландшафтному дизайні. Завдяки тісній співпраці з науковими інститутами, компанія ZinCo отримала професійні знання для розробки та виробництва систем озеленення покрівель, ставши відомою на весь світ.

Міжнародний досвід керування бізнесом компанії протягом багатьох десятиліть дає можливість підтримувати високі стандарти якості. Досвід та інформація, отримані нами під час встановлення та обслуговування систем озеленення в різних кліматичних зонах та для різноманітних типів конструкцій, дозволяє розробляти інноваційні види продукції та системи для озеленення покрівель. Технічний департамент ZinCo проводить ретельний аналіз отриманих результатів. У разі, якщо архітектурний задум потребує оригінальних інженерних рішень, Технічний Департамент розробляє особливі ноу-хау. Це є перевагою для наших партнерів.

Під час виконання проектів Технічний департамент ZinCo завжди керується головними принципами: досягнення найвищої якості усіх наших комплектуючих, пошук та реалізація нових інженерних та архітектурних рішень.

Бажання та потреба людей жити в гармонії з природою слугують надихаючим фактором для спеціалістів ZinCo. Тому головною метою компанії ZinCo є покращення взаємин між людиною та природним середовищем.

Ми готові до вирішення завдань будь-якої складності, які можуть виникати на шляху досягнення подібних цілей.

Ульріх Шеффер та Діетер Шенк
Виконавчі Директори
ZinCo GmbH