Vertigreen®

- система вертикального озеленення для внутрішнього та зовнішнього застосування


pdf file
Параметри “Седумний килим”/“Орнаментальний”
Товщина системи: бл. 60мм/бл. 80мм
Вага у водонасиченому стані: бл. 60 кг/м2/бл. 110 кг/м2
Фактор вартості:
 
 

Озеленення фасадів, так само як і озеленення дахів, відіграє значну роль для поліпшення навколишнього середовища. Зокрема, у місцях з високою щільністю населення та нестачею рослинності, озеленення фасадів є оптимальнішим за звичайне облицювання поверхні будівельними матеріалами.

 
Жива стіна

Фіто стінаКріплення металевих кронштейнів до поверхні зеленої стіни

Компанія ZinCo Ukraine відтепер озеленює фасади!
Замовник або архітектор приймає рішення про озеленення фасадів з урахуванням кількох факторів: фасад – яскравий естетичний, дизайнерський елемент, на який роблять архітектурні акценти; фасад має відповідати вимогам місцевої влади, орієнтованим на поліпшення екологічного середовища.
Про те, як функціонує Vertigreen®
Традиційно, при здійсненні класичного вертикального озеленення будівель та створенні фіто стін застосовуються рослини, що в’ються. Однак компанія ZinCo пропонує новий підхід, заснований на розташуванні живих рослин безпосередньо на фасаді.
Система вертикального озеленення Vertigreen® є вельми простою у збірці та кріпиться на стандартну фасадну систему, яка застосовується при організації «вентильованих фасадів».
У комплект обладнання для зеленої стіни Vertigreen® входить високотехнологічний пристрій з автоматичним управлінням для внесення добрив, який забезпечує рослинам одночасну подачу води і поживних речовин. Дана запатентована система поливу гарантує відсутність надмірного наповнення вологою модулів, розташованих знизу живої стіни в затінених місцях, а також нестачі вологи в сухіших верхніх модулях. Об’єму бака з водою достатньо для того, щоб влітку в найсильнішу спеку здійснювати полив фіто стіни всього лише через день.
Великий вибір рослин – закономірний успіх при створенні озеленення стін
Шлях до довгострокового успіху вертикального озеленення – індивідуальний підхід до проектування кожного об’єкту з урахуванням типу освітлення, який переважає у еонкретній місцевості та кліматичних умов.

 Клієнти та дизайнери мають можливість на свій смак обрати між двома різновидами системи ZinCo:

Система Vertigreen® "Седумний килим"
формує рівне, подібне до килимового покриття, оскільки при її створенні використовуються посухостійкі молодні. Товщина цієї системи від алюмінієвого листа складає 6 см без урахування товщини рослинного шару.
 вертикальное озеленение Система Vertigreen® "Орнаментальна"
має товщину 8 см і являє собою покриття з оптимально підібраних видів багаторічних рослин або навіть низькорослих чагарників, утворюючи яскраві візуальні ефекти за рахунок пишних вертикальних садів.