Пішохідні та автомобільні дороги на покрівлі

Не можете визначитися з вибором? Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, і наші спеціалісти нададуть відповіді на всі питання та допоможуть обрати найкраще рішення для вас.

Пішохідні зони

Будуючи житлові комплекси з підземними гаражами, можна розмістити зверху над ними території для дитячих майданчиків і місць відпочинку. Застосування системних рішень ZINCO дозволить зробити пласкі покрівлі підземних паркінгів придатними до експлуатації та реалізувати на них все, що зазвичай можна здійснити на землі. На покрівлях такого типу облаштовують пішохідні зони та дорожні покриття з можливістю проїзду. Задля досягнення міцності та тривкості дорожнього покриття на даху, правильного відведення води та надійного захисту гідроізоляційного шару, необхідно дотримуватися певної технології. Потрібно враховувати сили прискорення, гальмування та маневрування. Вирішення всіх завдань гарантує створення стійкого до динамічних навантажень захисного покриття!

Пішохідні дороги на покрівлі
Дороги на даху
Автомобільні дороги на даху
Система «Пішохідні доріжки»

Система «Пішохідні доріжки»
При облаштуванні пішохідних доріжок, їх покриття, яке було вкладено на піщану або скалинну основу, забезпечить відведення води одразу у дренажний шар, що допоможе запобігти появі неприємних ефектів на кшталт утворення калюж та ожеледі. Інженери компанії ZINCO вважають неприпустимим вкладання дорожнього покриття (плитки, каменю тощо) на бетонну основу або з застовуванням цементного зв’язуючого.
Виконуючи рекомендації фахівців ZINCO можна уникнути таких болючих питань як підмитва й руйнування покриття пішохідних доріжок. Зазвичай у якості причини руйнувань виступає вода, що знаходиться в основі під доріжками. Взимку вона замерзає, перетворюючись на лід та руйнуючи дорожнє покриття. Влітку ж, утворюючи водяні кишені, вода сприяє підмитві доріжок. Системні рішення, які розробили інженери компанії ZINCO мініізують подібні ризики. У системі «Пішохідні доріжки» воду миттєво забирає дренажний елемент і шар гідроізоляції, з гідроізоляційного шару вона потрапляє у зливні воронки.

Система «Автомобільні дороги»
Системне рішення для дорожнього покриття має за основу стійкі до динамічних навантажень дренажні мати Stabilodrain® SD 30 або Elastodrain® EL 202. Незважаючи на велику товщину, системі «Автомобільні дороги» притаманна значна стійкість. Необхідною умовою є якісне виконання нахилу бетонної основи. Це потрібно оскільки водовідведення буде більшою мірою здійснюватися не поверхово, а з рівня гідроізоляційного шару – дренажим елементом.
Якщо покрівлею повинен пересуватися вантажний автотранспорт або пожежні машини, то до конструкції дорожніх покриттів висуваються підвищені вимоги. Товщину бруківки необхідно обирати таким чином, щоб значні навантаження розподілялися поверхневим шаром. Для цього використовують більш товсту бруківку, а вкладають її по діагонально. При навантаженні на вісь до 10 т необхідно передбачити шар, що сприяє надійному захисту та має коавзну поверхню. Це необхідно для зниження навантаження від гальмування, прискорення і маневру на шар гідроізоляції. Окрайок дорожнього покриття має величезне значення, оскільки він забезпечує його стабільність. Слід звернути увагу на додатковий захист гідроізоляції в крайових зонах.