Інтенсивне озеленення

Не можете визначитися з вибором? Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, і наші спеціалісти нададуть відповіді на всі питання та допоможуть обрати найкраще рішення для вас.

озеленювання даху

Системні рішення компанії ZINCO дозволяють реалізувати будь-який тип озеленення дахів, у тому числі облаштування садів на даху. Застосування матеріалів ZINCO створює основу для тривалого й надійного функціонування Зеленої даху.

озеленення даху
озеленення даху
Інтенсивне озеленення

Система «Духмяні трави» – ідеальна конструкція для багаторічних квітучих та запашних рослин, чагарників. Порівняно невелика висота субстрату дозволяє висаджувати запашні трави і напівчагарники, такі як чабер, материнка та лаванда. Ці рослини є стійкими до посухи та створюють чудовий рослинний покрив у вигляді барвистих клумб й живоплотів. За тривалої посухи виникає необхідність у додатковому поливі. Спеціально підібрана для набору рослин такого типу Система з вологоутримуючими матами та дренажними елементами типу Floradrain® ФО 40 створює необхідні умови для росту. Витрати на догляд за системою «Духмяні трави» є значно нижчими порівняно з системою «Сад на даху», з її типовими садовими багаторічними рослинами та вищим шаром субстрату.

Система «Сад на даху» – дозволяє створити відмінне місце для відпочинку на даху — від невеликих клумб з прохолодною водоймою до зелених оаз, які ваблять у спекотні дні. Система «Сад на даху» є багатофункціональною конструкцією озеленення дахів із високим рівнем накопичування води. За її допомогою можна облаштувати газон та висадити багаторічні рослини, а при вищому рівні субстрату — навіть дерева. Можливою є комбінація з іншими системами експлуатованих покрівель, зокрема пішохідними доріжками, дорожними покриттями, водоймами та ігровими майданчиками. Під час експлуатації системи «Сад на даху» рекомендовано затримувати максимальну кількість опадів, задля скорочення витрат на поливання. Дренажний елемент Floradrain® ФО 60 дозволяє забезпечити підпір води заввишки до 40 мм, яка за допомогою капілярів та дифузії насичує рослини вологою. Дренажний елемент Floradrain® ФО 60 можна використовувати як основу для дорожнього покриття, таким чином запобігаючи порушенню гідроізоляційного шару.

Система «Автомобільні дороги» перетворить нудні й похмурі зони для паркування в квітучий парк! Система «Автомобільні дороги» із захисними й дренажними елементами Elastodrain® EL 202 або Stabilodrain® SD 30 буде доречною при облаштуванні паркінгу. Завдяки цим елементам, забезпечується захист гідроізоляційного шару від динамічних пошкоджень, миттєве водовідведення, а також створюються необхідні умови для росту рослин. Система «Автомобільні дороги» дозволяє висаджувати різну кількість видів рослин та створювати свій неповторний ландшафтний дизайн.