Екологічні переваги

Екологічні переваги від використання системних рішень ZinCo

утримувати воду

Здатність системи озеленювання утримувати воду дозволяє здійснити природний кругообіг води в природі просто на даху, повертаючи в атмосферу більш ніж 60% вологи, створюючи цим сприятливий мікроклімат.

кисень

Безперечним є той факт, що рослини на даху також виробляють кисень, необхідний нам для дихання.

Рослинний шар

Рослинний шар, шар субстрату та всі інші шари системного рішення здатні ефективно протистояти акустичному забрудненню, знижуючи проникаючий шум на 8 dB, а вихідний — на 3dB. Це зробило обов’язковим застосування зелених покрівель у зонах аеропортів усієї Європи.

Зниження витрат

Зниження витрат на кондиціювання та опалення приміщень під зеленими покрівлями призводить до зменшення споживання електроенергії — і це є важливим екологічним фактором!

Рослини

Рослини — найкращий фільтр, здатний до самостійного відновлення. Завдяки ньому концентрація шкідливих речовин та пилу у повітрі знижується на 20%.

Зелений  дах

Зелений дах являє собою природне середовище для рослин і тварин. Зокрема відомі випадки відвідування зелених дахів перелітними птахами під час сезонних міграцій.

вторинної сировини

Важливою екологічною перевагою є той факт, що частка вторинної сировини у виробництві матеріалів для системних рішень ZinCo сягає 80%!